На главную   Контакты   Поиск   Карта сайта   Ссылки 
рефераты
 

Регулювання міжнародних торговельних відносин (реферат), стр. 2

ння митних документів, збір за митний огляд товару, перевірка його якості.

Торгові угоди –про добровільне обмеження експорту, про встановлення мінімальних експортних цін.

2.Це заходи, які відносяться до суто адміністративних формальностей при експорті-імпорті товарів і безпосередньо не направлені на обмеження зовнішньої торгівлі. Сюда відносятть: встановлення технічних та санітарних стандартів та норм, вимоги до упакування та маркування, вимоги до розливу.

3.Це заходи, дії яких помітно впливають в кінцевому випадку на експорт чи імпорт: валютні обмеження, регулювання інвестицій.

3.Діяльність міжнародних торговельнихих організацій.

Як уже зазначалось існує регулювання міжнародних торгових відносин на рівні міжнародних організацій. Найвпливовішими з них є:

ЮНКТАД (Конференція ООН з питань торгівлі та розвитку) – створена в 1964 році, займається всією сукупністю питань з сприяння, розвитку міжнародної торгівлі на рівноправній та взаємовигідній основі.

ГАТТ/СОТ (Генеральна асоціація з тарифів та торгівлі) – це світова організація торгівлі, яка регулює режим взаємної торгівлі і торговельну політику країн-учасниць.

МТП (Міжнародна торгова палата) – це неурялова міжнародна організація, яка об”єднує національні федерації підприємців, зацікавлених в розвитку економічних та фінансових зв”язків.

<< назад    

© 2006. Все права защищены.