На главную   Контакты   Поиск   Карта сайта   Ссылки 
рефераты
 

Сравнения высших степеней(Конгруенції вищих степенів ), стр. 1

ЗВІТ

студента 33 групи Шевчука М.Б. про відвідування семінару “Математика, її застосування та викладання”, який відбувся 6 грудня 2001 року о 14.00 в аудиторії 204.

Семінар відвідали студенти 33, 36, 37 груп фізико-математичного факультету КДПУ ім. В.Винниченка (30 чоловік) прослухали доповідь професора Волкова Ю.І. “Розподіли степеневих рядів з поліноміальними коваріаціями”, який розпочав свою доповідь з історичної довідки про походження абсолютно монотонних функцій. Після цього доповідач познайомив аудиторію з такими поняттями, як випадкові величини, ймовірність значень, арифметичний та визначений розподіли ряду. Розповів про те, що розподіл потрібен для визначення тих чи інших подій та їх характеристики , вперше ввів це поняття вчений Noak у 1950р.

Далі розмова пішла про біноміальний розподіл, генератрису, математичне сподівання, різні розгляди параметризації, дисперсію, твірну функції, параметричні сімейства та ін.

Завершенням виступу Волкова Ю.І. було демонстрування його робіт та публікації.

По завершенню доповіді, професор, Філер З.Ю., задав декілька питань, на які доповідач сформулював конкретні і грунтовні відповіді.

Роботу виконано успішно, слід відзначити високу теоретичну та практичну підготовку.

    

© 2006. Все права защищены.