На главную   Контакты   Поиск   Карта сайта   Ссылки 
рефераты
 

Трудові книжки(курсова робота), стр. 1

Курсова робота

Тема. Трудові книжки.

Зміст

Вступ ……………………………………………………………………………….2

Трудові книжки ……………………………………………………………………3

Заповнення трудових книжок ……………………………………….……………4

Видача трудової книжки в разі звільнення ……………………………………..11

Дублікат трудової книжки ……………………………………………………….12

Розрахунки за трудові книжки та їх зберігання………………………………...14

Облік трудових книжок ………………………………………………………….15

Витяг з трудової книжки …………………………………………………………16

Зразок витягу з трудової книжки………………………………………………...17

Література …………………………………………………………………………18

Вступ

Особливості сучасного діловодства полягають, насамперед, у переведенній його на державну мову, широкому застусуванні комп’ютерних систем оброблення та друкування документів, необхідності дотримання вимог чинних державних стандартів у цій галузі, впровадження раціональних прийомів роботи.

Дотримання стандартів з діловодства у практичній роботі органів управління та документування сприяє встановленню чіткого організаційно-технічного порядку, викоріненню бюрократизму й тяганини. Опанування прийомів раціональної роботи з документами дає змогу скоротити час на їх складання, оброблення й пошук, організувати чіткій контроль за проходже-

нням та виконанням документів. Правельно підготований і належним чином оформлений документ – це свідчення культури виконавця.

Трудові книжки

Трудова книжка – це дукумент установленого зразка, в якому записані відомості про стаж роботи, нагороди заохочування кожного працівника.

Отже, це основний документ, який підтверджує трудову діяльність особи. Тому трудовим книжкам, зокрема точному заповненню їх, приділяють особливу увагу. Порядок заповнення трудових книжок та вкладок до них, обліку їх та видачі в разі звільнення чи втрати тощо регламентує “Інструкція про порядок ведення трудових книжок на підприємствах, в установах та організаціях”.

Розглянемо порядок ведення трудових книжок.

Загальні положення.

o Трудові книжки ведуться на всіх працівників підприємств, установ і організацій (на ділі підприємств) у всіх форм власності, які попрацювали на них понад 5 днів, включаючи осіб, які є співвласнками (власниками) підприємств, селянських (фермерських) господарств, на сезонних і тимчасових працівників, а також позаштатних працівників за умови, що вони підлягають державному соціальному страхуванню.

На осіб, які працюють за сумісництвом, трудові книжки ведуться тільки за місцем їхньої освітньої роботи.

o трудові книжки раніше встановленого зразка обмінові не підлягають.

o влаштовуючись на роботу, особа забов'язана подавати трудову книжку, оформлену в установленому порядку.

o особи, які вперше стають до роботи й не мають трудової книжки, повинні пред'явити паспорт, диплом або інший документ про освіту чи професійну підготовку. Військовослужбовців, звільнені зі Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Прикордонних військ України, Цивільної оборони України, Управління охорони вищих посадових осіб Укріїни та інших військових формувань, створених відповідно до чинного законодавства країни (далі Збройні Сили України та інші війська), та військовослужбовці, звільнені зі Збройнх Сил колишнього Союзу РСР і Збройних Сил держав – учасниць СНД, пред'являють військовий квиток. Звільнені з місць відбування покарання за кримінальний злочин зобов'язані пред'явити довідку про звільнення.

Заповнення трудових книжок

Загальні вказівки

v Трудові книжки і вкладки до них заповнюються у відповідальних розділах українською та росьйською мовами.

vякщо особа розпочинає свій трудовий шлях і ще не має трудової книжки, то власник або вповноважений ним орган має оформити (виписати) її не пізніше, ніж у тижневий термін від дня прийняття працівника на роботу.

У трудову книжку вносять такі відомості:

4 про працівника – його прізвище, ім'я та побатькові, дата народження;

4 про роботу, переведення на іншу постійну роботу, звільнення;

4 про нагородження державними нагородами та відзнаками України, про заохочення за успіхи в роботі та інші відповідно до чинного законодавства України;

4 про відкриття, на які видано дипломи, використані винаходи й раціоналізаторські пропозиції та грошові винагороди у зв'язку з цим.

Стягнення у трудов

    вперед >>

© 2006. Все права защищены.