На главную   Контакты   Поиск   Карта сайта   Ссылки 
рефераты
 

Моя Україна у 2050-ому році (реферат), стр. 1

Моя

Україна

У 2050-ому

Році .

Люблю спотерігати або читати у газетах про нові досягнення нашої держави , про її економіку , екологію , мову . Це все радує серце і душу . Адже кожен українець , якщо навіть він і не вважає себе ним ,але народився в Україні все, ж таки радіє новим успіхам, душу його , хоч трошки , але тривожать її падіння і невдачі .

Крок за кроком , то піднімаючись , то опускаючись на сходинки , які ведуть у майбутнє, Україна рухається вперед, не відстаючи від інших . звичайно, бувають і падіння, і різкі підйоми, але все це ніщо порівняно з минулим і з тим, що чекає нашу країну в майбутньому . Можливо, буде краще . На це покладають надію усі громадяни України, але можливо…

Якою ж буде Україна в майбутньому, наприклад у 2050 році ?

Залишилось якихось 49 літ . Для держави це ніщо . Звичайно це історія половини століття, аледля країни, яка існувала тисячі років, правда, у постійній залежності, це навіть не один день людського життя. Але ж щось таки зміниться в економіці, історії, мові держави. А що ж ? Невідомо, адже нікому не дано заглядати в майбутнє . Все вирішить час . Хоч припустити, якою буде Україна можливо . отож давайте здійснемо подорож у країну майбутнього, в якій житимемо і працюватимемо ми і наші нащадки .

Україна . Київ . 2050 рік . Чудові дерева і дивні квіти яскравих кольорів на клумбах . Машини, які можуть замінювати літаки, на дорогах, люди у вбранні моди 2050 року . В магазинах все роблять комп ютери. На фабриках і заводах замість людей працює техніка . Все модернізовано до вищого атунку, що робить життя людей прекрасним сном . Колишнє місто героїв тепер стало центром нових досягнень країни . Все в ньому цвіте і розвивається . А повітря, яке воно тут чисте . Що ж це ? Хіба відходи фабрик і заводів не виносяться в атмосферу і не забруднюють її? Дивно ?! А нічого дивного. Тепер техніка робить все: забруднене повітря збирається у спеціальні герметичні блоки , де очищується і виходить в атмосферу, а відходи знищуються і не приносять шкоди . Тепер люди дихають чистим киснем завдяки техніці і обладнанню . А Дніпро, одна з найбільших річок Європи, що ж з ним ? Мабуть, забруднений, бо відходи фабрик потрапляють у воду . Та ні ! Він чистенький, прозора очищена водиця несеться у далекі моря, які також чисті до нестями . Яка краса, як приємно жити в такій чистоті . Це природа така чиста, а люди ? Чи пам ятають Шевченка, Франка, Українку, яким став їх духовний світ ? Ні, не забули вони вони предків. Пам ятають письменників, діячів культури і патріотів України, а духовний світ їх трішечки змінився . Люди дбають про природу, не забруднюють воду, повітря; вони ведуть себе як найрозумніші істоти на Землі; які можуть забезпечити себе і свою державу чистотою, достатком, здоров ям, бути патріотами рідної країни .

Це в столиці все так прекрасно, а що ж там, за межами центру, що ж за Києвом ? Мабуть, Київ є чистим лицем забрудненої, збіднілої країни, яка загубила свій духовний світ .мабуть, там усі живуть у бідності, немаючи нічого, дихаючи брудним повітрям, знищуючи природу . А ліси , поля , ріки , лани забуті людьми . Ні , люди не забули ні про кого . Всюди чистота і порядок . Поля , що вранці покриті росою , прогріваються сонцем , пахнуть усіма барвами квітів, кольори яких зливаючись, утворюють веселку, живу веселку трав . Ліси , де все спокійно , і лише спів птахів порушує цей спокій , в яких тварини створили світ і живуть своїм життям не ворогуючи з людьми . А це що ? Це – маленьке оленя . Воно заблукало? А , тваринка голодна ! І не боїться підійти і їсти з рук . Яка краса , як чудно і цікаво . Істоти, дикі неприручені істоти , які споконвіків боялись людей , тепер їдять з їх рук, підходять до них .А птахи , птахи кружляють над деревами , не боячись прилітати до людей . Метелики, барви яких подібні до квітів , також можуть запростоприлетіти і сісти на руку . Все живе у дружбі з людьми. У спілкуванні людини з природою тепер нема перешкод. Навіть дерева , які зараз заборонено зрубувати , цвітуть живими кольорами, мають здорову кору і листя .

А над Україною чисте, блакитне небо і яскраве сонце .Рідко коли його заступають хмари і крапає прозорий чистий дощик , який змочує родючу землю , лани , поля , степи . Зрошує овес , який буде їжею для тварин , пшеницю , яка запашним хлібом , явиться на стіл людям України . Все чисте , не забруднене , все яскраве і барвисте, тепле і лагідне . Це – Україна, в якій тепер хочеться жити і бути її патріотом. Економіка якої тепер на високому рівні .Кожна сім я може забезпечити себе і жити в достатку , не відмовляючи собі навіть у дрібницях. Міста якої розвинені і зв язки якої п

    вперед >>

© 2006. Все права защищены.