На главную   Контакты   Поиск   Карта сайта   Ссылки 
рефераты
 

Половое воспитание и подготовка учеников к семейной жизни (Статеве виховання та підготовка учнів до сімейного життя), стр. 1

КУРСОВА РОБОТА НА ТЕМУ:

«Статеве виховання та підготовка учнів до сімейного життя»

З М І С Т

Стор.

I. Вступ 3

II. Основна частина

Глава 1. Статеве виховання та підготовка учнів до сімейного

життя

1.1. Для чого людині потрібна сім`я та джерела

сімейної злагоди.

1.2. Сексуальне виховання наших дітей.

1.3. Соціалізація статевої поведінки.

1.3.1. Послідовність прояву ознак пубертатного

розвитку в обох статей.

1.3.2. Періодизація вікових етапів

психосексуального розвитку дитини.

Глава 2. Особливості статевого розвитку для різних

віків.

2.1. Молодший шкільний вік.

2.2. Підлітковий період.

Глава 3. Специфіка статевого виховання.

3.1.Здійснення статевого виховання на різних

вікових етапах.

3.2.Деякі поради що до статевого виховання.

III. Висновок. 30

IV. Бібліографія. 32

1. В С Т У П

Об'єкт – родина і її роль у сучасному суспільстві.

Предмет – статеве виховання учнів і підготовка їх до сімейного життя.

Ціль роботи : показати, як необхідно виховувати дитину грамотною, добре обізнаною, гармонійно розвитою у всіх питаннях, зв'язаних з статевим вихованням, щоб вона, у свою чергу, коли виросте, змогла створити здорову нормальну сім`ю, що відповідала би нормам, принципам і вимогам суспільства.

Задачі – показати в роботі як потрібно і важливо інформувати підлітків про статеве виховання, запобігти й уберегти від тих, помилок, що часто трапляються в результаті незнання і неграмотності в питаннях про статеве виховання. Показати особливості статевого розвитку дошкільного, молодшого і старшого дошкільних віків. А також дати рекомендації по здійсненню статевого виховання.

У своїй роботі я буду використовувати наступні методи:

1. Аналіз.

2. Синтез.

3. Монографічний.

Я вирішила вибрати тему «Статеве виховання учнів і підготовка їх до сімейного життя» тому, що вона , на мій погляд, є однією з самих актуальних і суперечливих. Довгий час у нас ця тема взагалі вважалась ледве не забороненою. Говорити про статевий розвиток, про культуру сексу було не те, щоб не прийнято, а навіть непристойно, тим більше в школі. Усі питання, зв'язані з статевим вихованням, педагоги намагалися обходити стороною. Зараз ця тема, навпаки, стала модною і найбільше широко обговорюваною. Усюди кричать про культуру і волю сексу. Раніше малодоступну, однак, потрібну і корисну літературу можна знайти зараз майже в будь-якому магазині чи на ринку. Одночасно ринок наводнився різного роду виданнями, що б'ють рекорди самої низькопробної порнографії. Те ж саме можна сказати о пресі і телебаченні. Якщо на заході сексуальна революція закінчилася ще в 70-х роках, то в нас вона почалася лише наприкінці 80-х і, можна сказати, трохи затяглася. Це – неминуча, але хочеться думати, тимчасова плата за десятиліття умовчання і неправди, що диктувалися страхом перед живою людиною, жагучою і люблячою, яка здійснює життєві вибори по власних спонуканнях.

1. Статеве виховання та підготовка учнів до сімейного життя

1.1. Для чого людині потрібна сім`я та джерела сімейної злагоди

Спробуймо запитати в різних людей, для чого людині потрібна сім'я? Відповіді будуть різними: для продовження роду, щоб створити умови для виховання дітей, для відпочинку, відновлення фізичних і духовних сил...

Маючи однакові об'єктивні

    вперед >>

© 2006. Все права защищены.